Angielski dla dzieci Lublin - nauka języka

Angielski dla dzieci Lublin - nauka języka
Autor Robert Duda
Robert Duda21.02.2024 | 5 min.

Angielski dla dzieci Lublin to doskonała okazja do zabawy i nauki języka angielskiego. W naszej szkole językowej zapewniamy profesjonalne kursy dostosowane specjalnie do potrzeb i możliwości najmłodszych. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych lektorów, w małych, kameralnych grupach, co pozwala na indywidualne podejście do każdego dziecka.

Kluczowe wnioski:
 • Oferujemy kursy angielskiego dla dzieci w każdym wieku
 • Stawiamy na naukę poprzez zabawę, aby zajęcia były atrakcyjne
 • Zapewniamy profesjonalną kadrę lektorów z przygotowaniem pedagogicznym
 • Pracujemy w małych grupach, by indywidualizować proces nauczania
 • Organizujemy dodatkowe atrakcje, np. anglojęzyczne przedstawienia

Zajęcia dla dzieci w szkole

Nasza szkoła językowa oferuje szeroki wachlarz zajęć z języka angielskiego dla dzieci w Lublinie. Kursy dostosowane są do różnych grup wiekowych, począwszy od przedszkolaków, aż po starsze dzieci w wieku szkolnym.

Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych, wykwalifikowanych lektorów, posiadających przygotowanie pedagogiczne do pracy z najmłodszymi. Rozumiemy potrzeby dzieci i wiemy jak skutecznie nauczać języka angielskiego w atrakcyjny, angażujący sposób.

Przyjazna atmosfera

Dbamy o to, aby dzieci czuły się u nas dobrze. Stawiamy na przyjazną atmosferę, indywidualne podejście do każdego dziecka i budowanie pozytywnych relacji w grupie.

Starannie dobieramy wielkość grup tak, aby zapewnić komfort i możliwość aktywnego udziału każdemu uczestnikowi zajęć. Standardowo pracujemy w grupach 5-8 osobowych.

Nauka angielskiego przez zabawę

Podstawą efektywnej nauki języka w przypadku najmłodszych jest dobra zabawa. Dlatego nasze zajęcia pełne są ciekawych ćwiczeń, zadań i aktywności angażujących dzieci.

Stawiamy na komunikację i praktyczne wykorzystanie języka już od pierwszych zajęć. Dzieci uczą się poprzez zabawę, śpiew i ruch. Wykorzystujemy kolorowe pomoce, klocki, karty obrazkowe i wiele innych akcesoriów, które sprawiają, że nauka jest przyjemnością.

Atrakcyjne zajęcia tematyczne

Oprócz regularnych zajęć, organizujemy także atrakcyjne zajęcia tematyczne, np. świąteczne, sportowe czy z okazji światowych uroczystości.

Urozmaicamy spotkania poprzez ćwiczenia tematyczne, historyjki obrazkowe, piosenki i tańce oraz kreatywne zabawy. Tematyka jest zawsze dobrana stosownie do zainteresowań i wieku dzieci, tak aby zajęcia były atrakcyjne i angażujące.

Czytaj więcej: [generate_title] 20 - specyfikajezyka.pl

Kursy dla dzieci w małych grupach

W naszej szkole dla każdej grupy wiekowej przygotowaliśmy oddzielny program nauczania - od zajęć ogólnych, po tematyczne kursy dla dzieci.

Indywidualizacja procesu nauczania jest kluczowa dla osiągnięcia sukcesu przez każde dziecko.

Dlatego zajęcia prowadzimy w niewielkich, kameralnych grupach do 8 osób. Pozwala to lektorom poświęcić wystarczającą uwagę każdemu dziecku, rozpoznać i wspierać jego mocne strony oraz pracować nad słabszymi obszarami.

Angielski z native speakerem

Angielski dla dzieci Lublin - nauka języka

Motywację do nauki języka angielskiego zdecydowanie zwiększa kontakt z native speakerem, czyli rodzimym użytkownikiem języka. Dlatego w naszym zespole lektorów mamy zawsze kilku anglojęzycznych nauczycieli.

Zajęcia z native speakerem pozwalają na
 • Kontakt z żywym, autentycznym językiem
 • Naukę poprawnej wymowy i akcentu
 • Poszerzenie zasobu słownictwa
 • Zdobycie większej pewności w posługiwaniu się językiem

Regularny kontakt z rodzimymi użytkownikami języka sprawia, że dzieci uczą się angielskiego chętniej, a umiejętności nabywają szybciej i łatwiej.

Wsparcie w odrabianiu prac domowych

Rozumiemy, że szkolne obowiązki często pochłaniają dużo czasu i wysiłku, także w odniesieniu do nauki języka angielskiego. Aby odciążyć nieco dzieci i ich rodziców, proponujemy dodatkowe wsparcie w odrabianiu prac domowych z języka angielskiego.

Nasi lektorzy mogą pomóc w redagowaniu wypracowań, opanowaniu zaległości, a także przygotować się do testów lub sprawdzianów. To świetne uzupełnienie zajęć w szkole i sposób na pogłębianie wiedzy pod okiem specjalisty.

Dodatkowe materiały do nauki

Dbamy o rozwój kompetencji językowych dzieci także poza zajęciami. Dlatego dla wszystkich uczniów przygotowaliśmy specjalnie dobraną biblioteczkę dodatkowych materiałów.

Obejmuje ona m.in. kolorowe bajki i komiksy w języku angielskim, audiobooki, filmy i gry planszowe. To świetny sposób na dalszą zabawę i naukę w domu, a jednocześnie budujący motywację do dalszej nauki angielskiego.

Podsumowanie

Nasza szkoła językowa specjalizuje się w nauce języka angielskiego dla dzieci w Lublinie. Oferujemy szeroki wachlarz kursów dostosowanych do potrzeb i możliwości dzieci w różnym wieku - od przedszkolaków po uczniów szkoły podstawowej. Stawiamy na nowoczesne, angażujące metody nauczania oparte na zabawie i komunikacji. Pracujemy w małych grupach, aby zindywidualizować proces nauki.

Wyróżnia nas doświadczona, wykwalifikowana kadra lektorów z przygotowaniem pedagogicznym, w tym native speakerzy. Dzięki temu dzieci uczą się praktycznego języka i zdobywają pewność w jego używaniu. Dbamy też o wsparcie w odrabianiu szkolnych zadań domowych i dostarczamy dodatkowe materiały ułatwiające naukę angielskiego.

Najczęstsze pytania

Zdecydowanie tak. Dodatkowe lekcje to szansa na szybsze i efektywniejsze opanowanie języka. Kursy dają możliwość kontaktu z angielskim w atrakcyjnej, angażującej formie - co zwiększa motywację dziecka.

Im wcześniej, tym lepiej! Specjaliści zalecają rozpoczęcie nauki już ok. 3-4 roku życia. Mózg dziecka jest wtedy najbardziej plastyczny i podatny na przyswajanie języka.

Warto porozmawiać z dzieckiem i wziąć pod uwagę jego predyspozycje. Śmiałe maluchy dobrze odnajdą się w grupie, nieśmiali lepiej zaczną od lekcji indywidualnych. Można też połączyć obie opcje.

Kluczowe jest, aby zajęcia dostarczały pozytywnych emocji! Stawiajcie na naukę poprzez zabawę, gry, konkursy z nagrodami. Chwalcie dziecko za każdy wkładany wysiłek i postępy.

Tak! Cambridge oferuje testy dostosowane do umiejętności dzieci. Przystąpienie do egzaminu będzie świetną motywacją do nauki. Poza tym certyfikat Cambridge dobrze wygląda w CV.

5 Podobnych Artykułów

 1. Nauka angielskiego dla dzieci - kursy języka angielskiego online
 2. Architekt Zgierz - projektowanie wnętrz, nowoczesne projekty
 3. Akademia Szachowa Gliwice - Szkolenie Szachy
 4. Lektor języka niemieckiego - Kursy niemieckiego online
 5. Jak grać na pianinie - nauka gry na pianinie
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Robert Duda
Robert Duda

Jestem Robert, humanista z zamiłowania do literatury i sztuki. Interesuję się kulturą wysoką i popularną. Pasjonuje mnie twórczość pisarzy, poetów i artystów różnych epok. Chętnie uczestniczę w wydarzeniach kulturalnych. Staram się zarażać innych miłością do literatury i zachęcać do kontaktu ze sztuką. Uważam, że kultura poszerza horyzonty i wzbogaca życie.

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły